Полезная информация

I.B.Comart - Строительная компания — Земляные работы

I.B.Comart – это комплексная реализация проекта: от разработки концепции, предпроектных исследований и согласований до проектирования, строительства и сдачи объектов «под ключ». За 10 лет безупречной деятельности компанией построенно свыше 30 объектов жилого, производственного и административного назначения. Земляные работы – это любые работы, сопровождающиеся выемкой грунта, дальнейшим его перемещением и транспортировкой, а также формированием земляных насыпей (или сооружений). При этом земляные сооружения бывают также двух видов: постоянного характера и временные насыпи, что зависит, в первую очередь, от целей их предназначения и сроков использования. Стоимость же зависит от того, какого вида земляные работы необходимы. Предоставляем услуги по Запорожью и области, связанные с выполнением работ, требующих использования экскаваторной техники. Аренда экскаватора - незаменимая и удобная услуга на нулевом этапе строительства, во время земляных работ, разработке котлована, прокладке коммуникаций, снятие растительного плодородного слоя, вывоз грунта, ввоз плодородного грунта, погрузке сыпучих строительных материалов и т.д. Наш парк спецтехники включает в себя экскаваторы - JCB 3CX. В нашей компании вы можете заказать не только аренду экскаватора, но и аренду самосвалов КамАЗ. При длительных сроках аренды возможны значительные скидки.
Cтроительство коттеджей

Купівля нової квартири — що потрібно знати

Купівля нової квартири http://intergal-bud.com.ua/ua/pressroom/news/2015/02/09/151/— це досить відповідальна справа. Перед тим як купити квартиру в новобудові, варто врахувати кілька факторів, які дозволять підібрати відповідне житло і не шкодувати про покупку в майбутньому.
Кількість кімнат і площа квартири

Житловий комплекс

Це головні характеристики, якими слід враховувати при перегляді варіантів. Від них залежить ціна і вільне місце в квартирі. Необхідна кількість кімнат потрібно визначати виходячи з числа осіб, які будуть жити в новій квартирі. Якщо будете жити тільки ви, то досить і однієї кімнати. Для молодої сім’ї краще підійде 2 кімнатний варіант: одна кімната для молодят, а друга — дитяча для дитини.

Для великих сімей в 4-5 і більше осіб слід звернути увагу на багатокімнатні житло з 3 і більше кімнатами.

Не варто забувати і про площі житла, так як приміщень може бути багато, але всі вони можуть мати невеликий розмір. Важливо враховувати, щоб розмір кімнат підходив до ваших вимог. Наприклад, занадто маленька кімната навряд чи зможе стати хорошою вітальні, і в той же час велика спальня також має мало сенсу. Тому варто підбирати розмір житлової площі, грунтуючись на балансі між ціною і розміром квартири.
Ціна покупки

Вартість житла також може сильно коливатися, в тому числі ціна квартира може змінюватися з часом. Купити квартиру в новобудові можна за досить вигідною ціною. Потрібно стежити за різними знижками та акціями — є шанс, що вийде схопити житлоплощу за ціною півтора-два рази нижче звичайної.

Варто звернути увагу на старт продажів квартир в новобудові, коли ще сама будівля не добудовано до кінця. Зазвичай в цей час ціни на квартири найнижчі. Тому купити квартиру за такою низькою ціною навряд чи вже вдасться.

Оставить комментарий